Kwiaty w pudełku idealny podarunek na wiele okazji

Kwiaty to bez wątpienia jeden z najczęściej kupowanych upominków. Chętnie wręczamy je przy wielu okazjach. Urodziny, imieniny czy rocznica powodów, by kogoś w ten sposób uszczęśliwić jest wiele. Co ciekawe, w ostatnim czasie coraz częściej zamiast tradycyjnych bukietów i wiązanek wybieramy piękne kompozycje kwiatowe w pudełkach. A już 1 lutego w Białymstoku została otwarta Kwiaciarnia w pudełku, w ofercie której znajdują się m. in. właśnie wspomniane flower boxy.

Jak łatwo się domyślić, termin otwarcia Kwiaciarni w pudełku wybrany został nieprzypadkowo:

– Zbliżające się wielkimi krokami Walentynki to w naszym przekonaniu wyjątkowe święto, które wymaga równie wyjątkowej oprawy. Stąd nasz pomysł, aby wystartować dokładnie dwa tygodnie przed tym dniem tak, aby do Dnia Świętego Walentego można było na spokojnie zapoznać się z naszymi propozycjami mówi Barbara Kuderewska, jedna z właścicielek nowej kwiaciarni.

W efekcie każdy, kto planuje obchodzić święto zakochanych, zamiast tradycyjnego bukietu będzie mógł w tym roku zaskoczyć swoją miłość niecodziennym podarunkiem, jakim są właśnie kompozycje florystyczne w eleganckich pudełkach. Flower boxy obecne są na rynku od pewnego czasu, ale tak naprawdę dopiero teraz zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością.

– I nie ma w tym nic dziwnego. Kwiaty w pudełku to nie tylko niebanalny podarunek i ciekawy sposób na wyrażenie naszych uczuć, ale również świetny element dekoracyjny, który dodaje każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru dodaje Małgorzata Michalczuk z Kwiaciarni w pudełku.

Co więcej, jak pokazuje praktyka, za sprawą zastosowania specjalnej gąbki florystycznej, takie kompozycje utrzymują swoją świeżość dłużej niż tradycyjne bukiety umieszczane we flakonach.

W ofercie nowootwartej kwiaciarni zlokalizowanej przy ul. Kaczorowskiego 7, oprócz flower boxów znalazły się również tradycyjne bukiety i wiązanki, kwiaty doniczkowe, a także szeroki wybór rozmaitych ozdób i dodatków. Za ich przygotowanie odpowiada zespół doświadczonych florystów-pasjonatów. Kwiaciarnia w pudełku to jedyne tego typu miejsce w mieście, łączące w sobie cechy tradycyjnej kwiaciarni oraz butiku oferującego flower boxy.

Kwiaciarnia w pudełku jest czynna codziennie, w godzinach od 9.00 do 18.00, a w niedziele od 9.00 do 15.00. Jej właściciele zadbali o darmowy parking dla swoich klientów. Niebawem zaś firma planuje rozszerzenie oferty o kwiatowe dostawy do adresata.

Kwiaciarnia w pudełku.  Białystok, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7 lok. 10u

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *